Prysznice ogrodowe - instrukcja obsługi

Drogi użytkowniku!

Dziękujemy za zakup prysznica ogrodowego w naszym sklepie.

Prysznic przeznaczony jest do użytku zewnętrznego blisko basenu, na plaży bądź w ogrodzie. Przed pierwszym użyciem prosimy o zapoznanie się z poniższymi zaleceniami:

  1. Uwaga !

W trakcie najcieplejszych dni lata temperatura w środku zbiornika może osiągną nawet 60 stopni Celsjusza. Przed skorzystaniem prysznica zaleca się odkręcenie zimnej wody i za pomocą pokrętła regulowanie temperatury do osiągnięcia najbardziej korzystnej. Rozgrzana powierzchnia prysznica może spowodować oparzenia.

Po zakręceniu prysznica woda może się skraplać przez ok. 10-15 sekund. Jest to normalne zjawisko spowodowane konstrukcją prysznica.

Nie zaleca się używanie prysznica podczas burzy, by uniknąć ryzyka porażenia piorunem.

Prysznic został zaprojektowany do podłączenia do „normalnych” źródeł wody z ciśnieniem niższym niż 3 BAR. w innym przypadku należy zastosować reduktor ciśnienia wody.

  1. Instalacja:

Wybierz najdogodniejszą lokalizację ukierunkowaną w stronę światła słonecznego, blisko źródła wody i możliwości odpływu.

Zainstaluj deszczownicę do korpusu prysznica.

Na solidnym podłożu nawierć 4-5 dziur o średnicy 12 mm i głębokości ok 70 mm.

Umieść załączone w zestawie kołki i przykręć prysznic do podłoża.

Podłącz do źródła wody.

  1. Pierwsze użycie:

Odkręć kran z ciepłą wodą w celu napełnienia zbiornika.

Kiedy woda zacznie skapywać z deszczownicy tzn. iż zbiornik jest pełen. W tej sytuacji możesz zakręcić i poczekać, aż woda w środku zbiornika nagrzeje się.

Zimna woda dostępna jest natychmiast.

Prysznic przeznaczony jest do użytku w temperaturze powyżej 3 stopni Celsjusza. Na koniec sezonu zaleca się zakręcenia dostępu wody, a w przypadku gdy temperatura jest poniżej 3 stopni Celsjusza należy upewnić się, iż zbiornik jest pusty by uniknąć zamarznięcia wody.

Wyłączenia odpowiedzialności:

Producent gwarantuje, iż produkt wolny jest od wad i zapewnia o jego prawidłowym działaniu przezokres 2 lat. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zamarznięciem wody i niewłaściwym użytkowaniem niezgodnym z instrukcją.       

OgroduStyl.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl