lampa owadobójcza wiatrakowa

Lampa na owady Wiatrakowa Insectivoro 396A Kyoto

Lampa na owady włoskiej firmy MO-EL. Świetlówka o mocy 15W zapewni działanie na obszarze ok 100m2.
ładowanie
319,00
 PLN
za
szt.
Producent: MO-EL
Ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 396A KYOTO włoskiej firmy MOEL to urządzenie do zwalczania owadów latających takich jak komary, muchy, ćmy itp., które nie wytwarza przy tym żadnych związków chemicznych. Plusem tej lampy owadobójczej jest połączenie wysokiej skuteczności oraz niskiej ceny. Ta lampa na owady zaprojektowana została przede wszystkim do użytku domowego: do kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych jak i niedużych powierzchni komercyjnych: sklepów, cukierni czy piekarni. Ten model lampy na owady zapewnia utrzymanie maksymalnego stopnia higieny i jest w pełni bezpieczny w użyciu. Jedna świetlówka UV-A o mocy 15W działa na obszarze ok. 100 m² (10-12 m w dzialaniu liniowym).

sugerowane zastosowanie: użytek domowy (kuchnie, salony, sypialnie, pokoje dziecięce), przyczepy kempingowe, nieduże powierzchnie komercyjne: sklepy, cukiernie, piekarnie.

Lampa owadobójcza Insectivoro 396A KYOTO jest to najtańszy model spośród lamp na owady INSECTIVORO. To urządzenie radzi sobie bardzo dobrze z różnymi rodzajami owadów takich jak komary, muchy, ćmy itp. Przeznaczone jest w głównej mierze do użytku domowego: do kuchni, salonów, sypialni, pokojów dziecięcych czy przyczep kempingowych, ale też do mniejszych powierzchni komercyjnych takich jak sklepy, cukiernie, czy piekarnie. Lampa działa bardzo dyskretnie (działanie wiatraka jest ciche), a nieduża moc świetlówki UV-A  nie przeszkadza w spokojnym śnie. Urządzenie działa na obszarze ok. 100 m².

Sposób działania lampy owadobójczej INSECTIVORO jest bardzo prosty: owady przyciągane działaniem świetlówki UV-A są następnie zasysane przy użyciu wiatraka, po czym spadają do specjalnie zaprojektowanego pojemniczka znajdujacego się wewnątrz urządzenia (sposób działania lampy wiatrakowej obrazują filmiki znajdujące się na stronie). Złapane owady wysuszają się wskutek przepływu powietrza, ale można je też wypuścić na zewnątrz. Lampa nie wymaga stosowania żadnych płytek chemicznych ani żadnych innych substancji szkodliwych dla dzieci i dorosłych, nie wydziela fal magnetycznych, zapachów, dźwięków itp. efektów. Posiada jedną prędkość dzialania wiatraka, który jest całkowicie bezpieczny w użyciu - po włożeniu ręki automatycznie zatrzymuje się w miejscu. Ta włoska lampa owadobójcza jest bardzo ekonomiczna, zużywa jedynie 35W. Jej obudowa wykonana została z polipropylenu. Jest to model cieszący się popularnością zarówno w Europie, jak i na rynku amerykańskim, zatwierdzony został przez instytut certyfikujący IMQ

INSECTIVORO to rodzaj wiatrakowej lampy owadobójczej, która jest nieszkodliwa dla człowieka i w pełni bezpieczna dla środowiska. Urządzenie jest wykonane z plastiku odpornego na zadrapania, jest łatwe w użyciu oraz posiada nowoczesny i elegancki wygląd. Lampa na owady INSECTIVORO jest łatwa do przeniesienia i może być umieszczona w każdego rodzaju otoczeniu - za wyjątkiem ustawienia jej na deszczu. Filtr oraz pojemniczek na owady łatwo się wyciągają, co umożliwia ich wygodne czyszczenie.

 

Specyfikacja techniczna:

 

 • Rozmiary w mm - 250x190x340 (H)
 • Waga - 1,9 KG
 • Zasilanie - 230V ~ 50Hz
 • Całkowity pobór mocy - 35W
 • Zakres działania liniowy - 10-12 m
 • Pole działania w m2 - 100 m²
 • Klasa izolacji - II
 • Świetlówka - 1x15W
 • Żywotność świetlówki - 5000 h
 • Materiał - PP
 • Miejsce produkcji - P.R.C.
 • Prędkość silnika - 950 obr/min

 

 

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
lampa owadobójcza wiatrakowa
Lampa na owady Wiatrakowa Insectivoro 367G Economy
479,00
PLN
lampa owadobójcza wiatrakowa
Lampa na owady Wiatrakowa Insectivoro Basic 361B
625,00
PLN
lampa owadobójcza wiatrakowa
Lampa na owady Wiatrakowa Moon 3688B
689,00
PLN
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI 300N
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI 300N
289,00
PLN
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 304
Lampa Owadobójcza Rażąca CRI CRI 304
585,00
PLN
Lampa Lepowa Mo-Plick 399
Lampa Lepowa Mo-Plick 399
569,00
PLN
Lampa Owadobójcza Lepowa Mo-Plick 398R
Lampa Owadobójcza Lepowa Mo-Plick 398R
749,00
PLN
Lampa na owady Wiatrakowa Turbine 30602
Lampa na owady Wiatrakowa Turbine 30602
2 990,00
PLN
Lampa Wiatrakowa Moon 3688L Ledowa
Lampa Wiatrakowa Moon 3688L Ledowa
689,00
PLN
Lampa Lepowa Mo-Butterfly 700
Lampa Lepowa Mo-Butterfly 700
869,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl