Promienniki podczerwieni z serii Warmwatcher, to zdecydowanie jedne z najbardziej wyróżniających się promienników. Czy ich wyjątkowość idzie w parze również z funkcjonalnością?
Wygląd.
Zacznijmy od ogólnego designu tych promienników. Obiektywnie należy przyznać że wykonane są z najwyższą starannością. Całe ze stali nierdzewnej a producent zadbał nawet o takie szczegóły jak zamykana kieszeń na przewód zasilający. Wysokie kolumny osadzone są na masywnych podstawach gwarantujących stabilność. Każdy z modeli tych promienników, w podstawie wyposażony jest w koła, a w górnej części w uchwyt, dzięki temu w bardzo łatwy sposób można je przestawiać mimo dużej wagi- ok 27kg. Wszystkie z promienników podczerwieni tej serii spełniają również normę IP55, a to oznacza, że można ich używać nie martwiąc się o warunki atmosferyczne!
Technologia.
Wszystkie promienniki podczerwieni Warmwatcher jako materiał grzewczy wykorzystują wkłady z włókna węglowego. Jest to jedna z najlepszych technologii z dostępnych na rynku. W porównaniu do popularnych, tanich lamp kwarcowych- włókna węglowe nagrzewają się o wiele szybciej a przy tym są nawet kilkukrotnie bardziej wydajne. Dodatkowo, nie święcą tak mocno jak lampy halogenowe, a przy tym zapewniają bardzo przyjemne odczucia, porównywalne do ciepła słonecznego. Topowe modele wśród promienników Warmwatcher, takie jak promiennik Diana, promiennik Apollo czy promiennik Helios, wyposażone są w dwa wkłady o łącznej mocy aż 2950W. To pozwala swobodnie zapewnić ciepło nawet na przestrzeni 18-22 metrów kwadratowych! Dodatkowo regulowana moc, możliwość uruchomienia tylko jednej lampy, naprzemiennie- wydłuża ich żywotność- która i tak wynosi aż 8000 godzin. To oznacza, że korzystając z promiennika co 3 dzień, - 100dni w roku, nawet przez 8godzin dziennie- będzie nam służył przez 10lat!
Dodatkowe funkcje.
Wszystkie promienniki podczerwieni Warmwatcher wyposażone są w pilot zdalnego sterowania. Dzięki temu promienniki te charakteryzują się przede wszystkim wygodą w użytkowaniu. Korzystając z nich, nie ma potrzeby ręcznego włączania, czy regulacji mocy. Co ciekawe, piloty są namagnetyzowane- co pozowala uniknąć ich zagubienia. Po skończonym użytkowaniu wystarczy przywiesić pilot do obudowy promiennika. Dodatkowym atutem, jest czujnik ruchu. Ten niepozorny dodatek wyłączy promiennik po 4 minutach, gdy ten nie wykryje przed sobą żadnego ruchu. Dzięki temu, można zapomnieć o wyłączeniu promiennika po skończonym miłym wieczorze, a promiennik - wyłączy się sam.
To tylko kilka najważniejszych cech promienników podczerwieni Warmwatcher. Zdecydowanie więcej ich atutów można poznać podczas ich użytkownia- do czego serdecznie zapraszamy, a z pewnością będzie Państwo zadowoleni.